אודות

משרדנו, משרד קסוטו ושות’, הינו משרד “בוטיק” המתמחה בעיקר בליטיגציה אזרחית הכוללת טיפול בתיקים מורכבים ובהיקפים גדולים.
המשרד הוקם על ידי עו”ד שמוליק קסוטו אשר היה עד שנת 2003 שותף בכיר במשרד שגב ושות’, ולאחר מכן ייסד את משרד קסוטו – נוף אשר היה במשך שנים אחד מהמשרדים המובילים בתחום הליטיגציה המסחרית.

משרדנו מייצג בפני כל הערכאות המשפטיות, לרבות בבוררויות והליכי גישור, וכן מעניק ייעוץ משפטי שוטף לגופים גדולים ושונים לרבות מתן חוות דעת בתחומים שונים.
משרדנו עוסק בתחומים רבים של עולם המשפט, לרבות תביעות מסחריות מורכבות, תובענות ייצוגיות ונגזרות, תיקי פירוק, תיקי פשיטת רגל, צוואות ועיזבונות ועוד. המשרד מתמחה בין היתר בניהול ובייעוץ לחברות, לגופים מסחריים וליחידים במאבקי שליטה, בדיני תקשורת, בהגבלים עסקיים, מכרזים, תביעות נגד נושאי משרה ובעלי מניות בחברות פרטיות וציבוריות, תביעות העוסקות בענייני בנקאות, קניין רוחני על כל היבטיו, משפט מנהלי לרבות הגשת בג”צים, עתירות מנהליות וכיוצ”ב.

על לקוחותיו של המשרד נמנים, בין היתר, אנשי עסקים מהצמרת העסקית בישראל, גופים מסחריים מהבולטים במשק הישראלי ולקוחות בינלאומיים. לקוחות אלה נהנים משירות וליווי משפטי צמוד ומקצועי. סוד ההצלחה של משרדנו נובע משילוב ייחודי של מקצועיות, הבנה של עולם העסקים, מציאת אסטרטגיות ודרכי פעולה עבור כל לקוח, וכן מציאת פתרונות יצירתיים “מחוץ לקופסא”.

תפיסת עולמנו מחייבת אותנו למקצוענות ליושרה ולהגינות, מתן יחס סבלני ואדיב וזמינות מלאה לכל לקוח באופן אישי.
צוות המשרד מורכב מעורכי דין מנוסים בתחומם, אשר ילחמו עבור כל לקוח ביסודיות, בנחיצות וביצירתיות משפטית תוך לימוד מקיף וראיה רחבה ומעמיקה של כל תיק ותיק. הדבר מאפשר לנו התמודדות עם אתגרים עסקיים הדורשים רמה מקצועית גבוהה וידע רב.

יחד עם זאת, משרדנו מאמין בסביבת עבודה נעימה, ולכן הוא בעל אופיי ייחודי כך שלצד הלחימה חסרת הפשרות עבור כל לקוח, הוא מקום עבודה נעים הנותן יחס אישי וחם לכל הלקוחות ולכל עובדי המשרד. משרדנו זמין עבורכם בכל עת למתן ייעוץ ומענה, בכל שאלה ובקשה ובמקרים דחופים.

״ שילוב ייחודי של
מקצועיות, הבנה של
עולם העסקים, מציאת
אסטרטגיות ודרכי פעולה
עבור כל לקוח, וכן מציאת
פתרונות יצירתיים “מחוץ
לקופסא” ״

״ תפיסת עולמנו מחייבת
אותנו למקצוענות ליושרה
ולהגינות, מתן יחס סבלני
ואדיב וזמינות מלאה לכל
לקוח באופן אישי. 
״

יצירת קשר

לפניות הקשורות בשירותים המשפטיים של משרדנו, אנא צרו קשר עם השותפים בתחום ההתמחות הרלוונטי:

  קסוטו ושות׳ עורכי דין
  לינקולן 20 (בית רובינשטיין) קומה 27
  תל אביב 6713412
  טל : 972-3-7525222
  פקס : 972-3-7527555
  office@candc.co.il

  CASSOUTO AND CO. LAW OFFICE
  20 Lincoln St. (Rubinstein House)

  27th floor, Tel Aviv, 6713412
  Tel : 972-3-7525222
  Fax : 972-3-7527555
  office@candc.co.il